Αθλητισμός
2021-09-15
Με νίκη ξεκίνησε η Α.Ε.Ν
![Γιώργος και Πάνος: 7 γκολ στον πρώτο αγώνα](https://099150eca8.clvaw-cdnwnd.com/00b6bee7163d07eae076877623448eae/200002002-8245482456/%CE%B3%CE%B9%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%83%20%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B3.jpg?ph=099150eca8)
Γιώργος και Πάνος: 7 γκολ στον πρώτο αγώνα
Η ποδοσφαιρική ομάδα της Νεράιδας, που συμμετέχει στο πρωτάθλημα που διοργανώνεται στα γήπεδα του renti star, ξεκίνησε την ποδοσφαιρική χρόνια, με νίκη επί της αντιπάλου της με το ευρύ σκορ 12-2. Πρώτοι σκόρερς ο Πάνος Αλειφτήρας με 7 γκολ και ο Γιώργος Αθανασιάδης με 3 γκολ. Ο επόμενος αγώνας είναι 21 Σεπτεμβρίου.